در حال بارگذاری ...
 • برای حضور در جشنواره تئاتر طلوع صورت می گیرد

  تمرین نمایش«کبوتر خیال» در اردبیل

  به منظور حضور در پنجمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین، هنرمندان اردبیلی نمایش«کبوتر خیال» را آماده می کنند.

  به گزارش تئاتر اردبیل، رضا طالبی از هنرمندان جوان اردبیلی برای حضور در پنجمین دوره جشنواره  منطقه ای معلولین که با عنوان «طلوع» روزهای 28 آبان تا اول آذر سال جاری در شهر اردبیل و به همت اداره کل بهزیستی استان و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل برگزار می شود، آماده می کند. این نمایش را احسان طالبی نوشته و  احسان طالبی، شیوا عادلی، محمد فتحی، جواد بابایی، مرتضی سهراب،ی هانیه برزگر  و یوسف صیف در آن ایفای نقش می کنند.
  سمیرا آیروم، دستیار کارگردان بوده و  احسان طالبی،  امیر شایعی، فاطمه عبدالرحیمی، اسماعیل غنی زاده وپیمان لیالی مقدم به عنوان عوامل فنی رضا طالبی را در تمرین این نمایش همراهی می کنند.
  مطالب مرتبط

  به بهانه حضور دوباره در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

گفتگو با اکبر صادقی، هنرمند جوان بیله سواری
  به بهانه حضور دوباره در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

  گفتگو با اکبر صادقی، هنرمند جوان بیله سواری

  اکبرصادقی، هنرمند جویای نام و نشانی است که در جشنواره های تئاتر استان اردبیل حضوری موفق داشته است و کارهای ارزشمندی را در تئاتر بیله سوار و اردبیل انجام داده است. این هنرمند بیله سواری، امسال با انتخاب هیئت انتخاب و ارزیابی دومین دوره همایش نمایش های برگزیده جشنواره های ...

  |

  در گفتگو با سلیم رحیمی عنوان شد:

تئاتر باید در اولویت های اصلی مردم قرار گیرد
  در گفتگو با سلیم رحیمی عنوان شد:

  تئاتر باید در اولویت های اصلی مردم قرار گیرد

  سلیم رحیمی، پیشکسوت تئاتر اردبیل حق بزرگی بر گردن تئاتر این دیار دارد. سلیم رحیمی هم در شکوفایی و بالمدگی تئاتر کهن شهر اردبیل هم حضوری موثر داشته و هم اینکه با تربیت و پرورش نیروهای مستعد تئاتری در این حرکت روبه رشد و متعالی تئاتر اردبیل کارهای شایسته تحسینی انجام داده است.

  |

  نظرات کاربران