در حال بارگذاری ...
 • تجلیل از بانوان تئاتری پارس آباد

  همزمان با میلاد ریحانه نبی مکرم اسلام، بانوان تئاتری پارس آباد مورد تجلیل قرار گرفتند.

  به گزارش تئاتر اردبیل، در هجدهمین جشنواره تئاتر منطقه مغان که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد، در ویژه برنامه‌ای از سه بانوی فعال در عرصه تئاتر با حضور مسؤولان شهرستانی و جمعی از هنرمندان و اقشار مختلف مردم در مجتمع فرهنگی هنری آراز شهرستان پارس آباد تجلیل شد.

  علی محمدزاده دبیر هجدهمین جشنواره تئاتر منطقه مغانبا اعلام این خبر، گفت: فاطمه کارجو، عظیمه علیزاده و نسرین هوشیار سه بانوی فعال در عرصه تئاتر به مناسبت ولادت بانوی بزرگ اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س) تجلیل شدند.

  وی در خصوص هنرمندان بانوی تئاتر در شهرستان پارس‌آباد گفت: در حال حاضر حدود 35 خانم با هنر تئاتر فعالیت دارند و کارگاه‌های آموزشی متعددی برای جذب  و تقویت و هدایت مسیر درست در عرصه تئاتر برگزار می‌شود.

  دبیر هجدهمین جشنواره تئاتر منطقه مغان ادامه داد: تئاتر شهرستان پارس‌آباد قدمت 50 ساله دارد و هم‌اکنون 6 گروه ثبت شده دارای پروانه فعالیت از مرکز هنرهای نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت رسمی در شهرستان پارس‌آباد فعالیت دارند.

   هیجدهمین جشنواره تئاتر منطقه مغان که از 3 اسفند شروع شده است، در روز یکشنبه 20 اسفند مراسم اختتامیه را در سالن مجتمع فرهنگی هنری آراز در شهرستان پارس آباد برگزار خواهد کرد.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران