در حال بارگذاری ...
 • فراخوان سومین جشنواره خصوصی تئاتر عنوان منتشر شد

  گروه تئاتر عنوان، فراخوان سومین جشنواره خصوصی تئاتر عنوان را منتشر کرد.

  به گزارش تئاتر اردبیل، این جشنواره که به دبیری محمد باقر نباتی مقدم و توسط گروه تئاتر عنوان برگزار می‌شود رویدادی هنری است که توسط بخش خصوصی حمایت می‌شود و هدف اصلی آن تولید نمایش‌هایی بر پایه تجربه‌گرایی و نوآوری است.

  سومین جشنواره خصوصی تئاتر عنوان در 5 بخش اصلی شامل نمایش‌های صحنه‌ای، پرفرمنس و هنرهای اجرایی، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، مسابقه ترجمه نمایشنامه و بخش پژوهش و آثار مطبوعاتی به صورت استانی و ملی در تیر ماه 1397 در اردبیل برگزار خواهد کرد.

  این جشنواره با شعار صلح و زندگی، در تلاش است برای حفاظت از محیط زیست گام بردارد و در این دوره از جشنواره، بخش‌های مختلف را با نام بزرگان تئاتر اردبیل و مشاهیر بزرگی چون رضا سیدحسینی و نادعلی همدانی که زاده اردبیل بوده‌اند نامگذاری کرده است.
  مطالب مرتبط

  متن کامل فراخوان سومین دوره جشنواره خصوصی تئاتر عنوان

  متن کامل فراخوان سومین دوره جشنواره خصوصی تئاتر عنوان

  سومین جشنواره خصوصی تئاتر «عنوان» با هدف تولید آثار کوتاه نمایشی با قابلیت اجرا در فضاهای مختلف و بر بنیاد تجربه گرایی و یافتن شیوه‌های اجرایی نو با رویکرد مشارکت مخاطبان در فرایند اجرا، برگزار می‌شود.

  |

  بیانیۀ هیأت داوران هجدهمین جشنوارۀ تئاتر منطقه مغان

  بیانیۀ هیأت داوران هجدهمین جشنوارۀ تئاتر منطقه مغان

  طفل نوپای تئاتر مغان در گذر سال‌ها افتان و خیزان راه خود گرفته و تبدیل به جوانی رشید و چهارشانه شده است و جشنواره‌ای که امروز هجده سالش تمام شده،‌ کم‌کم باید خود مولد شود و منجر به تولید هنرمند و آثار هنری فاخر و متون درجه‌یک گردد.

  |

  نظرات کاربران