در حال بارگذاری ...
 • معاون وزیر از تالار شهر اردبیل بازدید کرد

  معاون امورحقوقی، مجلس و امور استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به اردبیل از پروژه در دست احداث تالار این شهر بازدید کرد.

  به گزارش تئاتر اردبیل، سید هادی حسینی، معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزیر فرهنگ وارشاداسلامی به همراه سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل درسفر به اردبیل از پروژه در حال احداث تالار شهر اردبیل بازدید و در جریان پیشرفت کاری این پروژه مهم قرار گرفت.
  حسینی با اشاره به ضرورت تکمیل و بهره برداری از تالار شهر اردبیل، بر پیگیری اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل و افتتاح آن قول مساعد داد.
  در این بازدید، سید ناصر اسحاقی، مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به نقش این پروژه در ارتقای فعالیت های فرهنگی و هنری استان گفت: این پروژه از سال ١٣٨٧ مطالعه اش آغاز شده و در سال ١٣٩١ احداث این مجتمع با زیر بنای ١٢٠٠٠ مترمربع و با دو سالن تخصصی ویژه موسیقی با ظرفیت ٧٠٠نفری و ویژه نمایش که دارای سن متحرک می باشد با ظرفیت ٦٠٠نفر  آغاز شده است . وی کل اعتبار هزینه شده تا ابتدای سال ٩٦ را ١١٥٠ میلیون ریال عنوان کرد و گفت:این پروژه با پیشرفت ٤٥ درصد،نیازمند حمایت جدی مسئولین کشوری است
  .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران