در حال بارگذاری ...
 • همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم

  «نامه های شرجی» در شهرهای استان اردبیل به روی صحنه می رود

  به همت واحد هنری و گروه نمایش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه محقق اردبیلی، نمایش«نامه های شرجی» در شهرهای اردبیل، مشگین شهر، بیله سوار و پارس آباد به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر اردبیل، با هدف بزرگداشت هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، واحد هنری و گروه نمایش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه محقق اردبیلی، نمایش«نامه های شرجی» نواشته شهرام کرمی را به کارگردانی رضا طالبی در پلاتو استاد جلایی موسسه فرهنگی و هنری هفت برگ سبلان، مجموعه سینمایی و فرهنگی انقلاب پارس آباد، تالار اندیشه مجتمع فرهنگی و هنری مشگین شهر و تالار حافظ شهر گرمی به روی صحنه می برد. در این نمایش، احسان طالبی، پیمان لیالی مقدم، فاطمه سادات عطایی، مهدیه هنرور نمین، علیرضا صحرایی زاده، حسن رهنماآذر، فاطمه عبدالرحیمی، نسرین رضایی، امیر شایعی و اسماعیل غنی زاده ایفای نقش می کنند. مردم و هنرمندان شهرهای اردبیل، مشگین شهر، پارس آباد و گرمی در روزهای سوم، چهارم ، پنجم و ششم مهر ماه در دو سانس شاهد اجرای این نمایش خواهند بود.
  مطالب مرتبط

  به بهانه حضور دوباره در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

گفتگو با اکبر صادقی، هنرمند جوان بیله سواری
  به بهانه حضور دوباره در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

  گفتگو با اکبر صادقی، هنرمند جوان بیله سواری

  اکبرصادقی، هنرمند جویای نام و نشانی است که در جشنواره های تئاتر استان اردبیل حضوری موفق داشته است و کارهای ارزشمندی را در تئاتر بیله سوار و اردبیل انجام داده است. این هنرمند بیله سواری، امسال با انتخاب هیئت انتخاب و ارزیابی دومین دوره همایش نمایش های برگزیده جشنواره های ...

  |

  در گفتگو با سلیم رحیمی عنوان شد:

تئاتر باید در اولویت های اصلی مردم قرار گیرد
  در گفتگو با سلیم رحیمی عنوان شد:

  تئاتر باید در اولویت های اصلی مردم قرار گیرد

  سلیم رحیمی، پیشکسوت تئاتر اردبیل حق بزرگی بر گردن تئاتر این دیار دارد. سلیم رحیمی هم در شکوفایی و بالمدگی تئاتر کهن شهر اردبیل هم حضوری موثر داشته و هم اینکه با تربیت و پرورش نیروهای مستعد تئاتری در این حرکت روبه رشد و متعالی تئاتر اردبیل کارهای شایسته تحسینی انجام داده است.

  |

  نظرات کاربران