در حال بارگذاری ...
 • همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم

  اردبیلی ها«افلاکیان خاکی» را به تماشا می نشینند

  نمایش تلفیقی «افلاکیان خاکی» روزهای اول تا هفتم مهرماه و همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم در اردبیل اجرا می شود.

  به گزارش تئاتر اردبیل، به همت سازمان بسیج هنرمندان و با مشارکت سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و همزمان با نمایشگاه فرهنگی و رزمی عملیات رمضان، نمایش تلفیقی «افلاکیان خاکی» روزهای اول تا هفتم مهرماه و همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم در باغ موزه دفاع مقدس اردبیل برای شهروندان اردبیلی و بازدیدکنندگان از نمایشگاه اجرا می شود.
  «افلاکیان خاکی» را شاهد مجتهدزاده اردبیلی  طراحی و کارگردانی کرده و بازیگردانی و تدوین ویدیوئی آن نیز بر عهده علی دانش  است.حسین یوسفی، علی دانش، بهمن بابلی، اصغر وحیدی و جمعی از بسیجیان هنرمند اردبیلی ایفاگران نقش های مختلف این نمایشند. این نمایش نگاهی دارد به حرکت کاروان حضرت امام حسین(ع) از مکه به کربلا، تاسوعا و عاشورای حسینی، انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم.
  این نمایش تلفیقی بعد از نماز مغرب و عشاء در محل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل واقع در ضلع جنوبی دریاچه شورابیل شهر اردبیل اجرا می شود.
  مطالب مرتبط

  معرفی زنده یاد احمد منتخبی هنرمند خوشنام خلخالی

  معرفی زنده یاد احمد منتخبی هنرمند خوشنام خلخالی

  زنده یاد احمد منتخبی از هنرمندان خوش نام و از تاثیرگذاران در تئاتر خلخال است که سهمی عمده در ارتقا و شکوفایی تئاتر این شهرستان داشته است. آنچه که تقدیم می گردد، یاداشت شیرزاد عسگری گورانسراب از هنرمندان جوان خلخالی به بهانه 21 مهرسالگرد هجرت این هنرمند خوش ذوق خلخالی است.

  |

  نظرات کاربران