در حال بارگذاری ...
 • همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم

  اردبیلی ها«افلاکیان خاکی» را به تماشا می نشینند

  نمایش تلفیقی «افلاکیان خاکی» روزهای اول تا هفتم مهرماه و همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم در اردبیل اجرا می شود.

  به گزارش تئاتر اردبیل، به همت سازمان بسیج هنرمندان و با مشارکت سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و همزمان با نمایشگاه فرهنگی و رزمی عملیات رمضان، نمایش تلفیقی «افلاکیان خاکی» روزهای اول تا هفتم مهرماه و همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم در باغ موزه دفاع مقدس اردبیل برای شهروندان اردبیلی و بازدیدکنندگان از نمایشگاه اجرا می شود.
  «افلاکیان خاکی» را شاهد مجتهدزاده اردبیلی  طراحی و کارگردانی کرده و بازیگردانی و تدوین ویدیوئی آن نیز بر عهده علی دانش  است.حسین یوسفی، علی دانش، بهمن بابلی، اصغر وحیدی و جمعی از بسیجیان هنرمند اردبیلی ایفاگران نقش های مختلف این نمایشند. این نمایش نگاهی دارد به حرکت کاروان حضرت امام حسین(ع) از مکه به کربلا، تاسوعا و عاشورای حسینی، انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم.
  این نمایش تلفیقی بعد از نماز مغرب و عشاء در محل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل واقع در ضلع جنوبی دریاچه شورابیل شهر اردبیل اجرا می شود.
  مطالب مرتبط

  به بهانه حضور دوباره در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

گفتگو با اکبر صادقی، هنرمند جوان بیله سواری
  به بهانه حضور دوباره در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

  گفتگو با اکبر صادقی، هنرمند جوان بیله سواری

  اکبرصادقی، هنرمند جویای نام و نشانی است که در جشنواره های تئاتر استان اردبیل حضوری موفق داشته است و کارهای ارزشمندی را در تئاتر بیله سوار و اردبیل انجام داده است. این هنرمند بیله سواری، امسال با انتخاب هیئت انتخاب و ارزیابی دومین دوره همایش نمایش های برگزیده جشنواره های ...

  |

  در گفتگو با سلیم رحیمی عنوان شد:

تئاتر باید در اولویت های اصلی مردم قرار گیرد
  در گفتگو با سلیم رحیمی عنوان شد:

  تئاتر باید در اولویت های اصلی مردم قرار گیرد

  سلیم رحیمی، پیشکسوت تئاتر اردبیل حق بزرگی بر گردن تئاتر این دیار دارد. سلیم رحیمی هم در شکوفایی و بالمدگی تئاتر کهن شهر اردبیل هم حضوری موثر داشته و هم اینکه با تربیت و پرورش نیروهای مستعد تئاتری در این حرکت روبه رشد و متعالی تئاتر اردبیل کارهای شایسته تحسینی انجام داده است.

  |

  نظرات کاربران