در حال بارگذاری ...
 • استقبال هنرمندان و شهرومندان ارومیه‌ای از نمایش«و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد»

  هنرمندان و شهروندان ارومیه ای با حضور در پلاتوی سایه فرهنگسرای هنر این شهر از نمایش«و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» استقبال کردند.

  به گزارش تئاتر اردبیل، هنرمندان و شهروندان ارومیه ای در روزهای نوزده تا بیست و دو تیر با حضور در پلاتوی سایه فرهنگسرای هنر این شهر از نمایش«و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» استقبال کردند. نمایش «و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» نوشته و کار اکبر صادقی از هنرمندان بیله سواری استان اردبیل است که در  بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل به عنوان نمایش برگزیده از سوی هیئت داوران انتخاب و در دومین همایش نمایش های برگزیده جشنواره های تئاتر استان های کشور هم حضوری موفق داشته است. این نمایش در  سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هم، تحسین هنرمندان را برانگیخت. این نمایش پس از اجرا در اردبیل، تهران و بیله سوار، روزهای 19 تا 22 تیردر پلاتوی سایه فرهنگ سرای هنر شهر ارومیه روی صحنه رفته است.

   پریسا صدایی آذر، ندا امامی و اکبر صادقی در  این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

  نمایش«وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل ضمن دریافت جوایز نمایشنامه برتر، بازیگری اول و دوم زن، بازگری دوم مرد، کارگردانی اول، طراحی صحنه و موسیقی، به عنوان نمایش منتخب این جشنواره، حضوری موفق در دومین همایش نمایش های برتر جشنواره های تئاتر استان های کشور که در تهران برگزار شد، داشت و با انتخاب هیئت داوران این همایش به عنوان یکی از نمایش های برتر استان ها، راهی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.

  این نمایش در جشنواره تئاتر فجر کاندیدای دریافت جوایز طراحی صحنه و بازیگری زن بود. محمدرضا عرفانی، امین موسوی، عزیز داش تیموری، حامد حیدری باریس، حسین خدایی، مونا زارع، وحید شاکر، یوسف دادجو و صبا کاتب عوامل اجرایی نمایش «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» هستند.

   
  مطالب مرتبط

  مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی اعلام کرد :

تاکنون 36نمایش استانی به جشنواره تئاتر فجر معرفی شده است
  مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی اعلام کرد :

  تاکنون 36نمایش استانی به جشنواره تئاتر فجر معرفی شده است

  اتابک نادری مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی از حضور ۳۶ اثر نمایشی از ۲۰ جشنواره تئاتر استانی در جشنواره تئاتر فجر خبر داد و گفت به‌زودی نمایش‌های ۱۴ استان دیگر مشخص می‌شود.

  |

  تئاتر دیگر جغرافیا نمی‌شناسد

  تئاتر دیگر جغرافیا نمی‌شناسد

  جشنواره ها در گذر زمان به میدان چالش هنرمندان نمایش در سطوح مختلف تبدیل شده ؛ این میعادگاه دل های عاشق با تمام معایب و محاسن نهفته در دل خود ، از دید حقیر صرفا باید وسیله تلقی شود نه هدف

  |

  «طشت گذاری»، کهن آیینی در عزاداری اردبیل

  «طشت گذاری»، کهن آیینی در عزاداری اردبیل

  آیین های عزاداری در کهن شهر دارالارشاد و دارالایمان اردبیل، پیشینه ای دیرینه دارد. عشق و ارادت مردم این دیار به حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، زبانزد خاص و عام است و هر ساله هزاران نفر از جای جای ایران اسلامی و از آن سوی مرزها، با حضور در شهر اردبیل، عشق، ارادت و دلدادگی مردم حسینی ...

  |

  آیین های عزاداری در اردبیل

  آیین های عزاداری در اردبیل

  اگرچه آیین های عزاداری بطور رسمی از هشتم ذی الحجه، شب شهادت مسلم ابن عقیل آغاز و تا 28 صفر، سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام ادامه می یابد، اما این برنامه های مذهبی و عزاداری در قالب هیات مذهبی در طول سال برگزار می‌شود. بدین شیوه که شب های جمعه، صبح های جمعه و سه شنبه شب ها در ...

  |

  نظرات کاربران