در حال بارگذاری ...
 • استقبال هنرمندان و شهرومندان ارومیه‌ای از نمایش«و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد»

  هنرمندان و شهروندان ارومیه ای با حضور در پلاتوی سایه فرهنگسرای هنر این شهر از نمایش«و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» استقبال کردند.

  به گزارش تئاتر اردبیل، هنرمندان و شهروندان ارومیه ای در روزهای نوزده تا بیست و دو تیر با حضور در پلاتوی سایه فرهنگسرای هنر این شهر از نمایش«و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» استقبال کردند. نمایش «و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» نوشته و کار اکبر صادقی از هنرمندان بیله سواری استان اردبیل است که در  بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل به عنوان نمایش برگزیده از سوی هیئت داوران انتخاب و در دومین همایش نمایش های برگزیده جشنواره های تئاتر استان های کشور هم حضوری موفق داشته است. این نمایش در  سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هم، تحسین هنرمندان را برانگیخت. این نمایش پس از اجرا در اردبیل، تهران و بیله سوار، روزهای 19 تا 22 تیردر پلاتوی سایه فرهنگ سرای هنر شهر ارومیه روی صحنه رفته است.

   پریسا صدایی آذر، ندا امامی و اکبر صادقی در  این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

  نمایش«وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل ضمن دریافت جوایز نمایشنامه برتر، بازیگری اول و دوم زن، بازگری دوم مرد، کارگردانی اول، طراحی صحنه و موسیقی، به عنوان نمایش منتخب این جشنواره، حضوری موفق در دومین همایش نمایش های برتر جشنواره های تئاتر استان های کشور که در تهران برگزار شد، داشت و با انتخاب هیئت داوران این همایش به عنوان یکی از نمایش های برتر استان ها، راهی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.

  این نمایش در جشنواره تئاتر فجر کاندیدای دریافت جوایز طراحی صحنه و بازیگری زن بود. محمدرضا عرفانی، امین موسوی، عزیز داش تیموری، حامد حیدری باریس، حسین خدایی، مونا زارع، وحید شاکر، یوسف دادجو و صبا کاتب عوامل اجرایی نمایش «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» هستند.

   
  مطالب مرتبط

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل خبر داد:

دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان در طول هفته میزبان هنرمندان و گروه‌های نمایشی است
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل خبر داد:

  دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان در طول هفته میزبان هنرمندان و گروه‌های نمایشی است

  محمد تقی اسماعیلی، گفت: بر اساس مصوبه هیئت رئیسه، دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان در طول هفته، پذیرای هنرمندان و گروه های نمایشی است.

  |

  نظرات کاربران