در حال بارگذاری ...

عیادت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از استاد نادر مهدیلو

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به همراه معاون هنری و سینمایی، مسئول واحد نمایش و مدیر درگاه استانی ایران تئاتر در اردبیل با حضور در بیمارستان قائم اردبیل، از استاد نادر مهدیلو، هنرمند و نام آشنای تئاتر عیادت کرد.

به گزارش تئاتر اردبیل، سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به همراه غریب منوچهری، معاون هنری و سینمایی، کریم عظیمی ججین، مسئول واحد نمایش و سعید نوریان، مدیر درگاه استانی ایران تئاتر در اردبیل با حضور در بیمارستان قائم اردبیل،  از استاد نادر مهدیلو، هنرمند پیشکسوت و چهره نام آشنای تئاتر استان اردبیل عیادت کرد. مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل در این دیدار، ضمن آرزوی بهبودی برای  این هنرمند مردمی، از نادر مهدیلو به عنوان یک هنرمند تاثیرگذار در تئاتر استان یاد کرد. وی با اشاره به ضرورت تکریم پیشکسوتان و هنرمندان تاثیرگذار، با بیان اینکه هنرمندان سرمایه های فرهنگی و هنری هستند، ارتقای تئاتر اردبیل را مدیون همت و اهتمام جدی هنرمندان پیشکسوت دانست.

استاد نادر مهدیلو از هنرمندان با اخلاق و محبوب تئاتر اردبیل است که ضمن حضور در نمایش های مختلف، جوایز ارزشمندی را از جشنواره های مختلف نمایشی دریافت کرده است. این هنرمند اردبیلی علاوه بر نمایش، در حوزه های فیلم و مجموعه های تلویزیونی هم حضور چشمگیری دارد.
نظرات کاربران