در حال بارگذاری ...

هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی اردبیل به عیادت استاد مهدیلو رفتند

هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان و جمعی از هنرمندان و فعالین تئاتری به عیادت و دیدار استاد ناد مهدیلو از هنرمندان پیشکسوت تئاتر استان رفتند.

به گزارش تئاتر اردبیل، محمد تقی اسماعیلی و سید اصغر سعادت از اعضای هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل  با حضور در بیمارستان قائم اردبیل، از استاد نادر مهدیلو، هنرمند پیشکسوت و چهره نام آشنای تئاتر استان اردبیل عیادت کردند. همچنین تعدادی از هنرمندان تئاتر اردبیل با حضور در منزل استاد نادر مهدیلو، این هنرمند با اخلاق و خلاق و پیشکسوت تئاتر استان را مورد تکریم قرار دادند. حبیب فتحی، سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل، سید رضی محمودی، احمد پروستان، کاظم هاشم زاده، علی دانش، حامد حیدری باریس، نورالدین پناهی، حافظ بابانژاد، آرزو مهری و داور نجفی در این دیدار برای پیشکسوت تئاتر اردبیل آروزی سلامتی و بهبودی کامل کردند.

استاد نادر مهدیلو از هنرمندان با اخلاق و محبوب تئاتر اردبیل است که ضمن حضور در نمایش های مختلف، جوایز ارزشمندی را از جشنواره های مختلف نمایشی دریافت کرده است. این هنرمند اردبیلی علاوه بر نمایش، در حوزه های فیلم و مجموعه های تلویزیونی هم حضور چشمگیری دارد.
نظرات کاربران