در حال بارگذاری ...
 • معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل گفت:

  جشنواره تئاتر استانی مهم ترین رویداد نمایشی استان هاست

  غریب منوچهری، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل از انتشار فراخوان جشنواره تئاتر استانی خبر داد و گفت: جشنواره تئاتر استانی، مهم ترین ...

 • انتشار فراخوان جشنواره تئاتر منطقه دشت مغان

  فراخوان نوزدهمین دوره جشنواره تئاتر منطقه دشت مغان منتشر شد.

  به گزارش تئاتر اردبیل، مجتبی هاتف، رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان پارس آباد مغان از انتشار فراخوان نوزدهمین دوره جشنواره تئاتر منطقه دشت مغان خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف تشویق و ترغیب هنرمندان، بالا بردن سطح کیفی برنامه های هنری، کشف استعدادهای نو و ایجاد بستری برای ارائه ایده های خلاق با رویکرد اجرای عمومی و به مظور تحقق شعار تئاتر برای همه برگزار می شود.

  وی با اعلام اینکه این جشنواره ویژه هنرمندان و گروه های تئاتری شهرستان های بیله سوار، گرمی و پارس آباد است، از برگزاری این جشنواره در روزهای دهم تا بیستم آبان خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار نمایشی به دبیرخانه جشنواره تا پنجم شهریورماه است و هیئت بازخوانی در دهم شهریور، اسامی متون نمایشی پذیرفته شده را اعلام خواهد کرد.

  هاتف با اعلام اینکه بازبینی نمایش های پذیرفته شده از سی ام مهرماه آغاز می شود و اسامی نمایش های راه یافته به دوره نوزدهم جشنواره تئاتر منطقه دشت مغان، در روز پنجم آبان سال جاری منتشر می شود، افزود: متون نمایشی پذیرفته شده توسط گروه های متقاضی در روزهای اول تا دهم مهرماه نمایشنامه خوانی خواهند شد.

  وی تصریح کرد: مضامین مرتبط با دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، رونق تولید، بیانیه گام دوم انقلاب، قرآن و ارزش های اسلامی و دینی، آسیب های اجتماعی و فرهنگ بومی و محلی از اولویت  های این دوره از جشنواره تئاتر منطقه دشت مغان است.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان پارس آباد مغان با دعوت از گروه های نمایشی منطقه از حضور نمایش برگزیده این جشنواره در جشنواره تئاتراستانی اردبیل خبر داد.

   
  نظرات کاربران