در حال بارگذاری ...
در دیدار هنرمندان بیله سوار با استاندار اردبیل، عنوان شد:

ضرورت بهره گیری از هنر برای انتقال مفاهیم ارزشی و انسانی

استاندار اردبیل در نشست صمیمی با هنرمندان شهرستان مرزی بیله سوار، بر ضرورت بهره گیری از هنر برای انتقال مفاهیم انسانی و ارزشی تاکید کرد.

به گزارش تئاتر اردبیل، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جریان سفر به شهرستان مرزی بیله سوار و بازدید از طرح ها و پروژه های عمرانی این شهرستان،  در نشست صمیمی با جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر و هنرمندان شهرستان مرزی بیله سوار، با اشاره به نقش هنر در سعادت جامعه، بر ضرورت بهره گیری از هنر برای انتقال مفاهیم انسانی و ارزشی تاکیدکرد. استاندار اردبیل، توجه به فرهنگ و هنر منطقه و ارتقای برنامه های فرهنگی و هنری در مناطق مختلف استان را از برنامه های الویت دار خود عنوان کرد و با اعلام اینکه اصحاب فرهنگ و هنر و هنرمندان استان با تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری می توانند زمینه های توسعه استان را فراهم کنند، با اشاره به شرایط مرزی شهرستان بیله سوار، از هنرمندان این شهرستان که علیرغم کمبودها، حضوری موفق در عرصه های ملی و بین المللی دارند، قدردانی کرد. حسن قبادی، فرماندار بیله سوار هم در این نشست با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های هنرمندان منطقه، با اعلام اینکه هنرمندان تئاتر این شهرستان به عنوان نماینده استان اردبیل در دوره های سی و پنجم و سی و ششم جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضوری موفق داشته اند، از اجرای نمایش توسط هنرمندان شهرستان مرزی بیله سوار در جشنواره بین المللی تئاتر در قزاقستان و روسیه خبر داد.

در این نشست، اکبر صادقی و یوسف دادجو از هنرمندان تئاتر این شهرستان با بیان بخشی از فعالیت های انجام شده در تئاتر شهرستان، خواستار توجه جدی استاندار اردبیل و فرماندار شهرستان بیله سوار برای حمایت از هنرمندان شدند.
نظرات کاربران