در حال بارگذاری ...
گروه تئاتر فروغ اردبیل برگزار می کند:

دومین جشنواره نمایشنامه نویسی استاد مجید واحدیزاده

گروه تئاتر فروغ اردبیل با هدف ارتقا و اهتلای نمایشنامه نویسی، دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی استاد مجید واحدیزاده را برگزار می کند.

به گزارش تئاتر اردبیل،گروه تئاتر فروغ اردبیل با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی استان و شهرداری اردبیل به منظور گرامیداشت یاد و خاطر زنده یاد مجید واحدیزاده و با هدف ارتقا و اعتلای هنر نمایشنامه نویسی در استان، شناسایی و معرفی نویسندگان بومی و ایجاد فضای مناسب برای کشف استعدادهای تازه در استان اردبیل و تشویق و حمایت از تولید نمایشنامه های بومی با مضامین بنیان های فرهنگی و قومی استان،  دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی استاد مجید واحدیزاده را برگزار می کند. 

برای حضور در این رویداد تئاتری، هر نویسنده می تواند حداکثر با سه اثر در مسابقه شرکت نماید. آثار متقاضی نباید قبلا چاپ یا در مسابقات دیگر شرکت و حائز رتبه شده باشند.

متقاضیان محترم آثار خود را در سه نسخهA4  تا 20آبانماه 98 به دبیرخانه (واحد هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان)تحویل یا به کانال اینترنتی ارسال نمایند. مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد استاد مجید واحدیزاده همزمان با اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان خواهد شد  به سه نفر از برگزیدگان این جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. 

 
نظرات کاربران