در حال بارگذاری ...
 • «شاه لیری ها» در بیله سوار تجلیل شدند

  گروه اجرایی نمایش«شاه لیر» که در جشنواره تئاتر آکتائو قزاقستات حضور داشتند، در شهر بیله سوار تجلیل شدند.

  به گزارش تئاتر اردبیل، با برگزاری مراسمی با حضور مسئولین استانی و منطقه ای در مجتمع فرهنگی و هنری امام علی(ع) شهرستان بیله سوار، گروه اجرایی نمایش«شاه لیر» که در جشنواره تئاتر آکتائو قزاقستات حضور داشتند، مورد تجلیل قرار گرفتند. 

  در این مراسم که معاون سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان، اعضای هیئت مدیره  انجمن هنرهای نمایشی استان و نیز جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان تئاتر استان و شهرستان های شمال استان حضور داشتند، حسن قبادی، فرماندار بیله سوار مغان با بیان اینکه گروه تئاتر باربد بیله سوار در این سال ها حضوری ارزنده در رویدادهای تئاتری داخلی و خارجی داشته است، از گروه اجرایی نمایش«شاه لیر» قدردانی کرد. در این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از اکبر صادقی، جابر فتحی، یوسف دادجو، محمد رضا عرفانی، امین موسوی، فیاض بهرام و آیسان کاری تجلیل شد.

  گروه اجرایی نمایش«شاه لیر» از شهرستان بیله سوار مغان در آیین اختتامیه  جشنواره بین المللی  تئاتر« abish alemi » گرامیداشت abish kekilbaev که با حضور مسئولین و هنرمندان قزاقی و گروه های نمایشی شرکت کننده از کشورهای مختلف در شهر آکتائو قزاقستان برگزارشد، تندیس، جایزه نقدی و لوح سپاس  این رویداد نمایشی را دریافت کرد. این جشنواره با حضور هشت کشورقزاقستان، ترکیه ،گرجستان، تاجیکستان، ارمنستان،ترکمنستان، ازبکستان و جمهوری اسلامی ایران از یازده تا چهاردهم اکتبر 2019 در شهر آکتائو قزاقستان برگزار شده است.

   

   
  نظرات کاربران