در حال بارگذاری ...
  • جلسه شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای خلخال

    با حضور معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان، جلسه شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای خلخال برگزار شد.

    به گزارش تئاتر استان اردبیل، جلسه شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای خلخال با حضور معاون هنری و سینمایی غریب منوچهری و کریم عظیمی ججین کارشناس امور هنری و اعضای شورا در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال برگزار شد.

    در این جلسه که رویا کاظمی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و نیز تعدادی از فعالین تئاتری شهرستان حضور داشتند، غریب منوچهری، هدف از برگزاری این جشنواره را رونق اجراهای عمومی، توانمند سازی گروه های شرکت کننده، تولید آثار جدید، برگزاری کارگاههای آموزشی و نمایشنامه خوانی عنوان کرده و افزود: جشنواره در نیمه اول خرداد ماه برگزار و منتخب این جشنواره به جشنواره استانی راه خواهد یافت.معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با قدردانی از تلاش های انجام یافته برای برگزاری این جشنواره تئاتری در جنوب استان، گفت:شهرستان خلخال دومین شهر بعد از پارس آباد است که در آن شورای نظارت برمتون نمایشی تشکیل می شود. در این جلسه از فعالیتهای گروه نمایشی در طول سال ۹۸ تقدیر به عمل آمده و ابلاغ اعضای شورای نظارت بر متون نمایشی شهرستان خلخال نیز اهداء گردید.
    نظرات کاربران