در حال بارگذاری ...
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان برگزار شد:

نشست شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر استانی اردبیل

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل، نشست شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر استانی برگزار شد.

به گزارش تئاتر استان اردبیل، با حضور عبدالله بحرالعلومی، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل و غریب منوچهری، محمد تقی اسماعیلی، ناصررهنماآذر، کریم عظیمی ججین و علی دانش از اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر استانی اردبیل، نشست این شورا برگزار شد.در این نشست، ارائه گزارشی از دوره های قبلی جشنواره تئاتر استانی اردبیل صورت گرفت و نقاط قوت و ضعف دوره های قبلی و همچنین، وضعیت تئاتر استان اردبیل در شرایط کرونایی و شیوع بیماری کرونا مورد بررسی قرار گرفت.

عبدالله بحرالعلومی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این نشست گفت: اصحاب فرهنگ و هنر استان، افرادی دغدغه مند و پرتلاش در توسعه فرهنگی و هنری استان هستند و همه ما، دغدغه داریم که فرهنگ و هنر و بخصوص تئاتر در استان اردبیل، بتواند جایگاه اصلی خود را پیدا کند.

وی افزود: در بحث کار فرهنگی و هنری، آنچیزی که بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد یکدلی و اتحاد رویه و همدلی است و با همدلی و اتحاد میتوان به خروجی مورد نظر در این خصوص دست یافت.

وی با اشاره به ضرورت حمایت از هنرمندان و تقویت تئاتر استان تصریح کرد: تولید و اجرای آثار نمایشی و بخصوص اجراهای عمومی از اهمیت خاصی برخوردار است و به نوعی ارزش گذاری اجراهای عمومی نیز باید مورد نظر قرار گرفته و انجام شود.

در این نشست، مسائل و مشکلات برگزاری بیست و هشتمین دوره تئاتر استانی اردبیل مورد بررسی قرار گرفت.
مطالب مرتبط

وداع مردهمیشه آرام

وداع مردهمیشه آرام

استاد احمد فیضی از هنرمندان نام آشنای تئاتر، تلویزیون و سینمای کشور دار فانی را وداع گفت.

|

نظرات کاربران