در حال بارگذاری ...
مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل:

زنده یاد علی خانزاده از هنرمندان خوش ذوق و با استعداد شهرستان پارس آباد بود

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل در پیامی به مناسبت درگذشت هنرمند تئاتر شهرستان پارس آباد، از زنده یاد علی خان زاده به عنوان هنرمندی خوش ذوق و با استعداد یاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در اردبیل، در پی درگذشت هنرمند تئاتر پارس آباد، زنده یاد علی خان زاده، پیام تسلیتی از سوی غریب منوچهری مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل منتشر شد. در این پیام تسلیت آمده است:
«زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
رفتن نابهنگام هنرمند جوان تئاتر علی خانزاده در اثر سانحه دلخراش تصادف موجب تالم خاطر و تاثر اهالی تئاتر استان اردبیل بویژه هنرمندان تئاتر شمال استان اردبیل  شهرستان پارس آباد مغان شد. علی خانزاده از هنرمندان خوش ذوق و با استعداد شهرستان پارس آباد بود که در تعهد و پشتکار و جدیت زبانزد بود. او در مدت کوتاه حدود پنج سال که همکاری خود را با گروه آران هنر شروع کرده بود در آثار برجسته ای حضور داشت. در این مدت کوتاه همکاری با سایر گروهها داشت و سال ۱۴۰۱ با دو نمایش شاه اسماعیل و بیگانه در خانه در جشنواره تئاتر فجر حضور داشت .
علی خانزاده هنرمندی با لبخند همیشگی  بر لب در دل هنرمندان و دوستانش جا داشت. آخرین حضورش در نمایش  اعترافها و دروغها به کارگردانی یاشار منوچهری  بود که برای حضور در جشنواره تئاتر مغان آماده می شد که اجل امان نداد و به دیدار حق شتافت. فقدان او ضایعه بزرگی در روح و‌روان تئاتر استان بویژه پارس آباد ایجاد کرد. از طرف انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل این فقدان را به جامعه تئاتر استان تسلیت میگویم. امیدوارم خداوند به خانواده  ایشان و دوستانش صبر عطا نماید. روحش شاد.

با احترام و‌ همدردی
غریب منوچهری، مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل
مطالب مرتبط

در نشست هماهنگی جشنواره تئاتر منطقه‌ای مغان مطرح شد

رویدادی برای ارتقاء فرهنگ شهرستان‌های بیله سوار، پارس آباد و گرمی
در نشست هماهنگی جشنواره تئاتر منطقه‌ای مغان مطرح شد

رویدادی برای ارتقاء فرهنگ شهرستان‌های بیله سوار، پارس آباد و گرمی

در نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی بیست‌ودومین دوره جشنواره تئاتر منطقه‌ای مغان، این رویداد بسیار با اهمیت خوانده شد که فرهنگ عمومی شهرستان‌های بیله سوار، پارس آباد و گرمی را ارتقاء داده است.

|

از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی

اعضای شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش پارس آباد منصوب شدند
از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی

اعضای شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش پارس آباد منصوب شدند

با معرفی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان و با صدور ابلاغ های جداگانه‌ای توسط مدیرکل هنرهای نمایشی، اعضای شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شهرستان پارس آباد منصوب شدند.

|

نظرات کاربران