در حال بارگذاری ...
در نشست شورای سیاستگذاری

دبیر مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد واحدی زاده معرفی شد

علی دانش به عنوان دبیر مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد واحدی زاده معرفی شد.

به گزارش تئاتر اردبیل، در نشست شورای سیاستگذاری سومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد مجید واحدی زاده و با انتخاب این شورا، علی دانش به عنوان دبیر این رویداد تئاتری شمالغرب کشورمعرفی شد. سومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد مجید واحدیزاده با گستره شمالغرب کشور  با حضور نمایشنامه نویسان استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و گیلان در بخش های نمایشنامه نویسی حرفه ای، نوقلمان و بخش پژوهش های تئاتری برگزار می شود.

این مسابقه به منظور گرامیداشت یاد و خاطر زنده یاد مجید واحدیزاده و با هدف ارتقا و اعتلای هنر نمایشنامه نویسی در استان های شمالغرب کشور، شناسایی و معرفی نویسندگان بومی و ایجاد فضای مناسب برای کشف استعدادهای تازه در حوزه نمایشنامه نویسی و تشویق و حمایت از تولید نمایشنامه های نویسندگان بومی شمالغرب برگزار می شود.

علی دانش از هنرمندان فعال تئاتر استان اردبیل و عضو هیئت مدیره گروه تئاتر فروغ اردبیل است که در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی به عنوان بازیگر حضور داشته و جوایز ارزشمندی را از رویدادهای مختلف تئاتری کشور کسب کرده است. وی متولد 1350 شهر اردبیل است که فعالیت های نمایشی خود را با گروه تئاتر پیام از سال 1366آغاز کرده است. علی دانش علاوه بر مسئولیت انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل، به عنوان مدیر هنری اداره کل حفظ و نشر ارزش های فاع مقدس استان اردبیل فعایت می کند.
نظرات کاربران